Wybierz swój sposób na młodą skórę

Każda z nas zasługuje na promienną i gładką skórę, a z pomocą specjalistów z Medicus Self osiągnięcie wymarzonego efektu jeszcze nigdy nie było tak proste. Mezoterapia igłowa to idealne rozwiązanie jeśli chcesz wygładzić płytkie zmarszczki oraz odżywić swoją skórę. Natomiast jeśli na Twojej twarzy pojawiły się już głębokie zmarszczki mimiczne to najlepszym rozwiązaniem będzie toksyna botulinowa.

 

Mezoterapia igłowa

Pomyśl o zabiegu gdy Twoja skóra potrzebuje:

  •  nawilżenia,
  • wygładzenia powierzchownych zmarszczek
  • zwiększenie napięcia i elastyczności
  • zmniejszenie widoczności porów
  • ujednolicenia kolorytu
  • rozświetlenia

– Mezoterapię igłową można wykonywać o każdej porze roku, jednak latem jest szczególnie polecana ze względu na dostarczanie do skóry substancji silnie odżywczych i nawilżających – wyjaśnia lek. med. Tomasz Kolka, specjalista medycyny estetycznej z naszej klinki.

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w skórę przy pomocy igły i strzykawki specjalnie przygotowanych sterylnych koktajli, które są dobierane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Zabieg wykonywany jest miejscowo w partie, które tego najbardziej potrzebują, dlatego mamy pełną kontrolę wykonywanego zabiegu, ale przede wszystkim działamy tam gdzie najbardziej potrzebujemy. Mezoterapia jest metodą niechirurgiczną i w pełni naturalną, przynoszącą długotrwałe efekty. Warto pamiętać, że terapia jest najskuteczniejsza, gdy wykonamy serię zabiegów.

W Klinice Medicus Self m.in. wykorzystujemy preparatyNCTF® i    NCTF HA® marki Filorga , złoty standard w swojej kategorii i jedne z najlepszych preparatów stosowanych do zabiegów mezoterapii igłowej, ponieważ zawiera kwas hialuronowy i aż 53 składniki do niezbędnego funkcjonowania skóry.

Zabieg dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry

W zależności od indywidualnych potrzeb możliwe jest wzbogacenie zabiegu mezoterapii igłowej o dodatkowe preparaty. Zabiegi z wykorzystaniem tzw. boosterów (Skin Booster, Hydra Booster oraz Lift Booster) dobierane są podczas konsultacji, po ocenie stanu skóry, tak aby zapewnić skórze jak najlepsze odżywienie, nawilżenie i ujędrnienie.

Promocyjne ceny zabiegów

 

 

 

Umów się:  71 757 22 40

 

Toksyna botulinowa

Pomyśl o zabiegu gdy na Twojej skórze widoczne są głębokie zmarszczki m.in.:

  • wokół oczu („kurze łapki”)
  • wokół ust (tzw. zmarszczki palacza)
  • na poziomie czoła
  • pomiędzy brwiami („lwia zmarszczka”)

Toksyna botulinowa to jedna z najbardziej powszechnych substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Warto pamiętać, że oprócz wygładzenia już istniejących zmarszczek, działa także profilaktycznie, ponieważ ogranicza zbyt ekspresyjną mimikę twarzy – wyjaśnia lek. med. Joanna Stoch – Stój, specjalistka medycyny estetycznej w naszej klinice.

Na czym polega zabieg?

Toksyna botulinowa to substancja, która wstrzyknięta w mięsień uniemożliwia jego kurczenie się. Jest aplikowana za pomocą jednorazowej strzykawki z bardzo cienką igłą, dzięki czemu możliwe jest dotarcie w ściśle określone miejsce. Zabieg trwa ok. 20 minut, po jego wykonaniu można od razu wrócić do swoich aktywności. Pierwsze efekty są widoczne już po 2-3 dniach, jednak najlepiej widać je po upływie 7-10 dni.

Promocyjne ceny zabiegów

 

 

 

 

 

 

 

 

Umów się:  71 757 22 40

Regulamin promocji


Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00