Twoja idealna sylwetka na lato

Uporczywy cellulit lub nagromadzona w newralgicznych partiach ciała tkanka tłuszczowa już nie muszą spędzać snu z Twoich powiek. Przygotuj się do lata korzystając z naszej specjalnej oferty modelowania sylwetki dzięki dwóm innowacyjnym zabiegom – endermologii i kriolipolizie, które sprawią, że z niecierpliwością czekać będziesz na lato i okazję do włożenia bikini.

Endermologia

To 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Efekty:

Umów się: 71 757 22 40

150 zł za jeden zabieg (cena poza promocją 200 zł)

(Przy zakupie 10 zabiegów + GRATIS Terapia Detoksykująca na ciało marki Organique o wartości 180 zł)

Dowiedz się więcej na temat ENDERMOLOGII.

Kriolipoliza

To skuteczna, bezinwazyjna i bezpieczna metoda modelowania sylwetki, polegająca na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury od – 6  do – 8 stopni C (bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek ). Martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają problem ze spaleniem nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Efekty:

Umów się: 71 757 22 40

600 zł za jeden zabieg (cena poza promocją 800 zł)

(Przy zakupie 3 zabiegów, DWA PRZYŁOŻENIA podczas jednego zabiegu + GRATIS Terapia Detoksykująca na ciało marki Organique o wartości 180 zł)

 

 

Dowiedz się więcej na temat KRIOLIPOLIZY.

 

Historia naszej Pacjentki

23-letnia Alicja, mama małej Amelki, zgłosiła się do nas z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej, pozostałości po okresie ciąży. Pani Alicji zaproponowaliśmy zabieg enedermologii.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z zabiegu:

 

Regulamin promocji

 

 


Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00