lek. med. Joanna Stoch-Stój

Lekarz medycyny Joanna Stoch-Stój jest specjalistą medycyny rodzinnej, pediatrii z ponad dwudziestoletnim stażem oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Przez ponad 10 lat prowadziła międzynarodowe badania kliniczne nowych terapii w kardiologii, diabetologii, pediatrii i onkologii.

Prawdziwą pasją i powołaniem doktor Stoch-Stój jest medycyna estetyczna. Ma na swoim koncie staże międzynarodowe z chirurgii rekonstrukcyjnej (Medical University NATO, Adana), szkolenia w zakresie nowych terapii Medycyny Estetycznej oraz udział w krajowych i międzynarodowych kongresach które odbywały się, m.in. w Nowym Jorku, Amsterdamie, Barcelonie, Brukseli, Mediolanie, Pradze oraz Sztokholmie i Wiedniu, a także w ośrodkach krajowych.

Zajmuje się wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Przeprowadza konsultacje z pacjentami i dobiera optymalne metody w celu uzyskania jak najlepszego efektu odmłodzenia skóry i ciała. W codziennej praktyce lekarskiej wykorzystuje swoją wiedzę, bogate doświadczenie oraz nowoczesne techniki zabiegowe w zakresie medycyny estetycznej, w tym nici liftingujące PDO, lasery i osocze bogatopłytkowe. Przeprowadza także usługi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, wykonuje świadczenia dermatologiczne z użyciem Dermapenu oraz przeprowadza zabiegi mezoterapii igłowej.

Ceni sobie dbałość i staranność w wykonywaniu zabiegów oraz doskonałą jakość stosowanych preparatów leczniczych.

Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging.

Poznaj naszych specjalistów

Aleksandra Macherzyńska
Kosmetologia
Grzegorz Szpotowicz
Medycyna estetyczna
lek. med. Aleksandra Łuniewska
Chirurgia plastyczna
lek. med. Anna Bagińska
Chirurgia plastyczna
dr n. med. Maciej Koźlik
Chirurgia plastyczna
lek. med. Joanna Stoch-Stój
Medycyna estetyczna
lek. med. Tomasz Kolka
Medycyna estetyczna
lek. med. Anna Wójcik-Maciejewicz
Dermatologia
lek. med. Katarzyna Cygan
Dermatologia
dr n. med. Edyta Lelonek
Dermatologia
Sabina Piwko
Kosmetologia
Maria Rusinowska
Kosmetologia
lek. med. Artur Kierach
Trycholgia
Poznaj wszystkich specjalistów