lek. med. Anna Wójcik-Maciejewicz

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Przez 7 lat pracowała w Uniwersyteckiej Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii. Dyplom specjalizacyjny z dziedziny Dermatologii i Wenerologii uzyskała z wynikiem bardzo dobrym z wyróżnieniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kongresach naukowych.

Nieodłącznym elementem jej pracy jako dermatologa jest wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Posiada doświadczenie w zakresie wykonywania zbiegów z zakresu medycyny estetycznej: iniekcji z wypełniaczy, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego i mezoterapii oraz zabiegów z użyciem laserów.

“W dermatologii zachwyciło mnie to, że diagnozując „jedynie” zmiany skórne możemy rozpoznać nie tylko schorzenia pierwotnie dotyczące skóry, ale również choroby układowe. Pracując na co dzień z pacjentem z chorobą dermatologiczną, wiem jak bardzo duża jest stygmatyzacja tych chorych w społeczeństwie. Choroby dermatologiczne to zazwyczaj przewlekłe schorzenia, które wymagają holistycznego podejścia do problemu – odpowiedniego leczenia miejscowego, farmakoterapii ogólnej oraz odpowiedniej pielęgnacji i diety” – lek. med. Anna Wójcik-Maciejewicz

Przynależność do Towarzystw Naukowych:

  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD)
  • Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii (EADV)
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE)
  • Polskie Towarzystwo Alergologiczne (PTA)

Poznaj naszych specjalistów

lek. med. Aleksandra Łuniewska
Chirurgia plastyczna
Lek. med. Anna Bagińska
Chirurgia plastyczna
Dr n. med. Maciej Koźlik
Chirurgia plastyczna
lek. med. Joanna Stoch-Stój
Medycyna estetyczna
lek. med. Tomasz Kolka
Medycyna estetyczna
lek. med. Anna Wójcik-Maciejewicz
Dermatologia
lek. med. Katarzyna Cygan
Dermatologia
Dr n. med. Edyta Lelonek
Dermatologia
Sabina Piwko
Kosmetologia
Maria Rusinowska
Kosmetologia
lek. med. Artur Kierach
Trycholgia
Poznaj wszystkich specjalistów