dr n. med. Edyta Lelonek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i doświadczony specjalista w dziedzinie dermatologii-wenerologii oraz medycynie estetycznej. Pracuje również w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu.

Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem laserów, m.in. CO2, Er:YAG, Nd:YAG i aleksandrytowego, zarówno w celach terapeutycznych – dermatologia, wenerologia i dermatochirurgia, jak i estetycznych. Interesuje się zastosowaniem w terapii anty-aging nowoczesnych urządzeń wykorzystujących ultradźwięki, pierwszą na świecie radiofrekwencję iniekcyjną oraz plazmę. Wykonuje zabiegi z użyciem peelingów medycznych, mezoterapii oraz iniekcje z preparatów wypełniających, toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego.

Jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów (ISD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Jest autorką i współautorką licznych publikacji naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Stale podnosi swoje umiejętności aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach i kongresach z zakresu dermatologii i wenerologii, dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej w Polsce oraz na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Argentynie, Austrii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Belgii, Włoszech, Francji czy Niemczech.

Poznaj naszych specjalistów

Aleksandra Macherzyńska
Kosmetologia
Grzegorz Szpotowicz
Medycyna estetyczna
lek. med. Aleksandra Łuniewska
Chirurgia plastyczna
lek. med. Anna Bagińska
Chirurgia plastyczna
dr n. med. Maciej Koźlik
Chirurgia plastyczna
lek. med. Joanna Stoch-Stój
Medycyna estetyczna
lek. med. Tomasz Kolka
Medycyna estetyczna
lek. med. Anna Wójcik-Maciejewicz
Dermatologia
lek. med. Katarzyna Cygan
Dermatologia
dr n. med. Edyta Lelonek
Dermatologia
Sabina Piwko
Kosmetologia
Maria Rusinowska
Kosmetologia
lek. med. Artur Kierach
Trycholgia
Poznaj wszystkich specjalistów