Podaruj mamie odrobinę piękna

Piękne relacje warto celebrować w piękny sposób. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki przygotowaliśmy specjalne pakiety, które pozwolą obdarowanym Mamom poczuć się naprawdę wyjątkowo.

 

Pakiet ODMŁODZONA MAMA

Konsultacja kosmetologiczna + zabieg Dermaquest Anti Age– 200 zł

Anti-Age DermaQuest

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age DermaQuest to luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie.

W zabiegu zastosowano najbardziej pożądane substancje aktywne jak: stabilna, lipofilowa forma witaminy C: BV-OSC, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy.

Efekty:

Pakiet ZRELAKSOWANA MAMA

Mezoterapia igłowa + masaż klasyczny całego ciała – 550 zł

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej – to bomba witaminowa dla naszej skóry.

Mezoterapia polega na dostarczeniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy czy mikroelementy.

Efekty:

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Podczas masażu wykonywane są poszczególne ruchy w określonym tempie, rytmicznie, z określoną siłą, bez rozciągania skóry, zgodnie z kierunkiem przebiegu mięśni, naczyń krwionośnych i naczyń limfatycznych – od obwodu do serca.

 

Pakiet ZADBANA MAMA

Konsultacja kosmetologiczna , RF Forma ( 3 zabiegi) + zabieg na ciało na bazie koziego mleka – 1150 zł

RF Forma

RF Forma to zabieg wykorzystujący technologię prądu RF, która mocno dogrzewając głębokie warstwy skóry, stymuluje tworzenie się nowego kolagenu. Zabieg Forma został opracowany w oparciu o kliniczne badania działania prądu RF. Aplikatory wykonano w technologii A.C.E., która zapewnia kontrolę temperatury skóry i automatyczne wyłączenie prądu po przekroczeniu zaprogramowanej wartości. Dzięki temu zapewnione jest wysokie bezpieczeństwo zabiegu oraz jednorodność działania.

Efekty:

Zabieg na ciało na bazie koziego mleka

90-minutowy zabieg oparty na surowcach naturalnych jak masło Shea, olej sojowy, ekstrakt z koziego mleka i liczi o działaniu odżywczym i łagodzącym. Wzmacnia i odbudowuje barierę ochronną, zapewniając uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu.

Zabieg składa się z kilku etapów. Pierwszy to kąpiel w naturalnym mydle roślinnym z czarnych oliwek i oleju oliwnego Savon Noir, który idealnie przygotowuje ciało do dalszych etapów, którymi są peeling cukrowy, serum do ciała oraz maska i masło.