Osocze bogatopłytkowe – spraw radość swojej skórze

Lato to czas odpoczynku i dobrej zabawy, jednak dla naszej skóry jest to jeden z cięższych okresów w roku. Szczególnie skóra twarzy, narażona na działanie szkodliwych promieni słonecznych, staje się sucha i z przebarwieniami. Dodatkowo w miesiącach letnich, ze względu na intensywne słońce, nie możemy wykonywać większości zabiegów na twarz. Rozwiązaniem staje się osocze bogatopłytkowe, które w naturalny sposób doskonale regeneruje skórę.

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

To autologiczny preparat ludzkich płytek krwi w niewielkiej ilości osocza. Preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany jest z krwi własnej Pacjenta, przez jej odwirowanie w wirówce laboratoryjnej. W trakcie zabiegu komórki macierzyste są stymulowane do namnażania się na zasadzie naturalnych procesów naprawczych. Następuje pobudzenie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co wpływa na poprawę gęstości i elastyczności skóry.

Jak działa?

Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna bogatopłytkowa dają natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. W ciągu kolejnych tygodni regenerują tkankę od wewnątrz, inicjują naturalne procesy naprawcze naszej skóry, stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg jest autologiczny, naturalny, nie wywołuje powikłań.

 

 

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym polecamy  Pacjentom w każdym wieku. W zależności jednak od efektu, jaki chcemy uzyskać, stosujemy dodatkowo jeszcze inne metody. Osocze bogatopłytkowe jako sam produkt najlepiej sprawdzi się przy młodych skórach, przy nawilżeniu, odbudowie, regeneracji  tkanki. Natomiast zabieg z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej zarezerwowany jest dla osób z widocznymi oznakami starzenia się skóry – wyjaśnia lek. med. Katarzyna Cygan, specjalista dermatolog z naszej klinki.

 

Zastosowanie:

Zapraszamy do obejrzenia wideo z zabiegu z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej pod kątem rewitalizacji skóry i łysieniem typu męskiego.

Dlaczego osocze bogatopłytkowe?

 

W klinice Medicus Self używamy tylko certyfikowanych próbówek firmy Keymed, które są przeznaczone do zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej.

 

 

 

Cennik:

 

Umów się na konsultację z naszymi specjalistami, którzy przedstawią wszystkie szczegóły związane z zabiegiem z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej

Tel. 71 757 22 40


Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00