Vbeam®Perfecta – Laser barwnikowy

Vbeam®Perfecta  impulsowy laser barwnikowy 595nm. Przeznaczony do usuwania zmian naczyniowych oraz zmian pigmentowych.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na opracowanie urządzenia bezpiecznego, z małym ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych podczas zabiegów usuwania zmian naczyniowych. Vbeam Perfecta wykorzystuje technologię pulsacyjnego lasera barwnikowego (PDL). Złoty standard w leczeniu zmian typu Port Wine.

Zabieg polega na naświetleniu promieniem lasera zmiany naczyniowej. Naczynia zostają uszkodzone, a następnie usuwane przez organizm przez okres 2-8 tygodni. W przypadku rozległych lub wielowarstwowych zmian zabieg trzeba powtórzyć.

laserowe usuwanie przebarwień

działanie lasera vbeam perfect

Opatentowany system chłodzenia skóry DCDTMzapewnia pełne chłodzenie (DCD ™), które chłodzi skórę przed każdym impulsem lasera zwiększa komfort podczas leczenia i minimalizuje skutki uboczne, takie jak zaczerwienienie. Pacjenci odczuwają ociepleniu lub mrowienie. Znieczulenie za wyjątkiem dzieci nie jest zwykle wymagane. 

system chłodzenia skóry DCD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabieg jest bezpieczny, jednak należy unikać ekspozycji na słońce przed i podczas leczenia. Podczas leczenia i bezpośrednio po nim zaleca się używanie filtrów SPF 30 lub wyższych

Umów się na wizytę >