Nici PDO

Nici First Lift / Princess Lift 

Nici liftingujące to rewolucja w medycynie estetycznej. Kiedy 5 lat temu zauważono w Korei Południowej, że obecnoœść nici PDO w tkance, połączona z akupunkturą, wzmacnia mi궜nie i œścięgna organizmu, nie podejrzewano jeszcze, że odkrycie okaże się prawdziwym przełomem w medycynie estetycznej skóry twarzy i ciała. A jednak. Okazało się, że nici PDO to znakomita alternatywa dla osób, które nie oczekują efektów liftingu chirurgicznego, cenią sobie za to metody mało inwazyjne, a przy tym przynoszące widoczny efekt odmłodzenia skóry.

Zalety zabiegu

  • ujędrnienie skóry i poprawa napięcia
  • długotrwałe efekty
  • wysoki poziom bezpieczeństwa i niewielka inwazyjność

Rozpoznanie

  •  utrata jędrności skóry twarzy i ciała
  • zmarszczki
  • wyraźne oznaki starzenia

Działanie i efekty

Nici stymulują tworzenie się tkanki łącznej – skóra staje się bardziej jędrna i naprężona. Pierwsze efekty widać od razu; pełny rezultat będzie widoczny po 3-4 tygodniach. Zabieg łączy rewitalizację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem. Nici Princess Lift są całkowicie bezpieczne.

Substancje aktywne

Wchłanialne nici z gamy Princess Lift wykonane z polidioksanonu. Po 4-8 miesiącach od wprowadzenia pod skórę ulegają biodegradacji, jednocześnie stymulując podskórne tkanki do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Przebieg zabiegu

 Miejsce, które ma zostać poddane zabiegowi zostaje miejscowo znieczulone, a następnie do tkanki wprowadzana jest wchłanialna nic. Rodzaj i liczba nici, które mogą zostać zastosowane, zostają wcześniej omówione z pacjentem, podczas konsultacji. W wyniku tego minimalnie inwazyjnego zabiegu, wokół nici, tworzy się nowa tkanka łączna, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i naprężona. W zależności od rodzaju nici, można podnieść tkankę skóry twarzy do jej pierwotnej pozycji. Ta nowa i delikatna metoda nie pozostawia ran ani blizn. Nici są w pełni wchłanialne, a efekty długotrwałe.

Rekonwalescencja

Bezpośrednio po zabiegu czasami mogą wystąpić obrzęki i przejściowe zasinienia. Czas rekonwalescencji waha się od 0 do 3 dni w zależności od rodzaju zabiegu.

Umów się na wizytę >

 

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa trwałe usunięcie owłosienia

Usuwanie blizn – problem

sucha skóra

Wysuszona skóra problem

obwisłe piersi

Zmniejszenie piersi

Rewitalizacja twarzy

Rewitalizacja – medycyna estetyczna

 

Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00