Laser Gentle YagPro

Nieinwazyjne usuwanie zmian naczyniowych, epilacja i ujędrnianie skóry

Laser Nd:YAG emituje światło o długości fali 1064nm. Energia lasera jest dostarczana do skóry za pomocą aplikatora, który lekarz trzyma w ręce. Światło lasera w zależności od zabiegu jest absorbowane przez chromofory (hemoglobinę, melaninę, wodę) i przekształcane na ciepło. Na skutek podwyższenia temperatury następuje zniszczenie naczynia, przebarwienia lub mieszka włosowego oraz przemodelowanie kolagenu. Otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona.

Szczególnie dobre efekty zabiegowe uzyskuje się przy usuwaniu zmian naczyniowych czerwonych i niebieskich

  • na nogach o średnicy powyżej 0,5mm
  • na twarzy on średnicy od 0,5mm do 3mm

Dodatkowe zastosowania

  • ujędrnianie skóry
  • usuwanie owłosienia
  • leczenie grzybicy paznokci

Zabiegi laserem Gentle YagPro są bezpieczne dla każdego typu skóry i są skuteczne dla naczyń o dużych średnicach położonych głęboko (np. duże naczynia na nosie) oraz na obszarach o podwyższonym ryzyku powstania przebarwień lub odbarwień (nogi).

Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od wielkości: zmiany naczyniowej i stanu zaawansowania choroby oraz obszaru depilacji lub ujędrniania

Laser posiada opatentowany system chłodzenia skóry kriogenem. Równocześnie z impulsem światła jest podawany na skórę kriogen, który ją schładza. Dzięki temu nie następuje jej przegrzanie będące przyczyną bólu.

Natychmiast po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona oraz może wystąpić lekki obrzęk. Jednak zabieg nie wymaga rekonwalescencji i zaraz po zakończeniu można wrócić do codziennych zajęć.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Jednak całkowita ilość zabiegów, konieczna do usunięcia naczyń, zależy od wielkości i głębokości zmiany naczyniowej. Zwykle wymagane jest wykonanie 1-3 zabiegów. W epilacji ilość zabiegów zależy od indywidualnego cyklu wzrostu włosa na danym obszarze (twarz 4 – 6 tygodni, tułów 6 – 8 tygodni, nogi 8 – 12 tygodni

Należy unikać ekspozycji na słońce przynajmniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem leczenia.

Umów się na wizytę >

 

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa trwałe usunięcie owłosienia

Usuwanie blizn – problem

sucha skóra

Wysuszona skóra problem

obwisłe piersi

Zmniejszenie piersi

Rewitalizacja twarzy

Rewitalizacja – medycyna estetyczna

 

Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00