Hydroksyapatyt wapnia

Problem

Zmarszczki, sucha i zwiotczała skóra, utrata objętości skóry, utrata owalu twarzy.

Dla kogo

Hydroksyapatyt wapnia Crystalys to wypełniacz służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Składa się z mikrosfer (drobinek), 25-45 mikronów średnicy, które są zawieszone w żelowym nośniku, który składa się głównie z bufora fosforanowego gliceryny. Żelowa struktura tworzy się przez dodatek niewielkiej ilości karboksymetylocelulozy. Morfologia kulek, okrągłych, jednakowych, nieporowatych i gładkich, umożliwia łatwe wyciskanie i zapewnia minimum ryzyka przemieszczania się cząstek. Działanie preparatu polega na odbudowie struktury skóry oraz stymulacji produkcji naturalnego kolagenu – wypełniacza tkanek miękkich organizmu, odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry. Crystalys gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt, który może utrzymać się nawet do 2 lat, w zależności od wstrzykiwanej ilości, właściwości skóry oraz wieku pacjenta.

Zabieg

W leczonym miejscu, mikrosfery hydroksyapatytu mikrosfery hydroksyapatytu wapnia tworzą rusztowanie podtrzymujące wzrost fibroblastów, co z kolei wytwarza złoża nowego kolagenu – naturalnego środka zwiększającego objętość w wybranych obszarach twarzy. Degradacja hydroksyapatytu wapnia jest równoczesna z odkładaniem neo-kolagenu w miejscu wstrzyknięcia. Dzięki takiemu działaniu, Crystalys zapewnia trwały, całkowicie naturalny i młody wygląd.

Efekt

Hydroksyapatyt wapnia Crystals wspomaga wytwarzanie naturalnego kolagenu oraz zapewnia efekt wypełnienia i liftingu. Efekt jest natychmiastowy. Ostrzyknięte obszary są wypełnione i podniesione, w wyniku czego efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu.

Obszary zabiegów

Brwi, skroń, grzbiet nosa, kości policzkowe, fałdy nosowo – wargowe, policzek, kąciki ust, linie marionetkowe, linia szczęki, podbródek, tzw. „drugi podbródek”.

Umów się na wizytę >

 

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa trwałe usunięcie owłosienia

Usuwanie blizn – problem

sucha skóra

Wysuszona skóra problem

obwisłe piersi

Zmniejszenie piersi

Rewitalizacja twarzy

Rewitalizacja – medycyna estetyczna

 

Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00