Choroby skóry

Skóra jest jednym z największych i najważniejszych organów naszego organizmu. U dorosłego człowieka zajmuje powierzchnię około 2 m 2 i jest odpowiedzialna za szereg funkcji. Jak każdy organ ulega naturalnemu procesowi starzenia się oraz chorobom.

Choroby skóry mogą być różnorodne. Zaczerwienienia, krostki, alergia, przebarwienia, blizny, łuszcząca i swędząca skóra to jedne z najczęściej występujących zmian, a choć jedne z nich na pewno kiedyś zaobserwowaliśmy na naszej skórze. Skóra jest podatna na wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych dlatego nie wolno ignorować jej reakcji których objawy mogą być przyczyną innych chorób współtowarzyszących.

Najczęstsze choroby skóry, takie jak: trądzik, trądzik różowaty,  grzybica skóry, grzybica paznokci,  alergia skórna, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, opryszczka, odparzenia, łysienie, łysienie plackowate, wypadanie włosów, nadpotliwość,  przebarwienia  to w działalności Medicus Self bardzo ważny aspekt skutecznej terapii.

 Współczesna dermatologia oferuje szeroki wachlarz możliwości walki o piękną i zdrową skórę. Wszelkie zmiany skórne, szczególne te na twarzy, mogą wpłynąć na nasze poczucie szczęścia i komfortu. Promienna i zdrowa cera sprawia, że czujemy się bardziej pewni siebie i swojej atrakcyjności.

W Medicus Self leczymy i oferujemy różne możliwości leczenia chorób skóry – od terapii farmakologicznych przez laseroterapię, po bardziej inwazyjne zabiegi chirurgiczne.  Dzięki dobrym specjalistom oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii możemy proponować pacjentom metody leczenia łączonego, co często przyspiesza proces leczenia i daje efekty, których oczekuje pacjent.

Oferujemy:

– Dermatologię klasyczną
– Dermatologii laserowej
– Dermatologii estetycznej
– Dermatochirurgii
– Dermatologię estetyczną

Skutecznie leczymy:
– Zmiany barwnikowe
– Trądzik
– Trądzik różowaty
– Atopowe zapalenie skóry
– Nadpotliwość
– Zmiany skórne
– Zmiany naczyniowe
– Zmiany bakteryjne, wirusowe, grzybicze

Umów się na wizytę >

 

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa trwałe usunięcie owłosienia

Usuwanie blizn – problem

sucha skóra

Wysuszona skóra problem

obwisłe piersi

Zmniejszenie piersi

Rewitalizacja twarzy

Rewitalizacja – medycyna estetyczna

 

Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00