lek. med. Joanna Stoch-Stój

lek. med. Joanna Stoch-Stój

Lekarz medycyny Joanna Stoch-Stój jest specjalistą medycyny rodzinnej, pediatrii z ponad dwudziestoletnim stażem oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Przez ponad 10 lat prowadziła międzynarodowe badania kliniczne nowych terapii w kardiologii, diabetologii, pediatrii i onkologii.

Prawdziwą pasją i powołaniem doktor Stoch-Stój jest medycyna estetyczna. Ma na swoim koncie staże międzynarodowe z chirurgii rekonstrukcyjnej (Medical University NATO, Adana), szkolenia w zakresie nowych terapii Medycyny Estetycznej oraz udział w krajowych i międzynarodowych kongresach które odbywały się, m.in. w Nowym Jorku, Amsterdamie, Barcelonie, Brukseli, Mediolanie, Pradze oraz Sztokholmie i Wiedniu, a także w ośrodkach krajowych.

Zajmuje się wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Przeprowadza konsultacje z pacjentami i dobiera optymalne metody w celu uzyskania jak najlepszego efektu odmłodzenia skóry i ciała. W codziennej praktyce lekarskiej wykorzystuje swoją wiedzę, bogate doświadczenie oraz nowoczesne techniki zabiegowe w zakresie medycyny estetycznej, w tym nici liftingujące PDO, lasery i osocze bogatopłytkowe. Przeprowadza także usługi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, wykonuje świadczenia dermatologiczne z użyciem Dermapenu oraz przeprowadza zabiegi mezoterapii igłowej.

Ceni sobie dbałość i staranność w wykonywaniu zabiegów oraz doskonałą jakość stosowanych preparatów leczniczych.

Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging.

Specjalizacje: Medycyna estetyczna

Pozostali Specjaliści:

Sprawdź pozostałych

 

Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00