Dr n. med. Edyta Lelonek

dr n. med. Edyta Lelonek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i doświadczony specjalista w dziedzinie dermatologii-wenerologii oraz medycynie estetycznej. Pracuje również w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. 

Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem laserów, m.in. CO2, Er:YAG, Nd:YAG i aleksandrytowego, zarówno w celach terapeutycznych – dermatologia, wenerologia i dermatochirurgia, jak i estetycznych. Interesuje się zastosowaniem w terapii anty-aging nowoczesnych urządzeń wykorzystujących ultradźwięki, pierwszą na świecie radiofrekwencję iniekcyjną oraz plazmę. Wykonuje zabiegi z użyciem peelingów medycznych, mezoterapii oraz iniekcje z preparatów wypełniających, toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego.

Jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów (ISD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Jest autorką i współautorką licznych publikacji naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Stale podnosi swoje umiejętności aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach i kongresach z zakresu dermatologii i wenerologii, dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej w Polsce oraz na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Argentynie, Austrii, Hiszpanii, Grecji,  Holandii, Belgii, Włoszech, Francji czy Niemczech.

Specjalizacje: Medycyna estetyczna , Dermatologia

Pozostali Specjaliści:

Sprawdź pozostałych

 

Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00