dr n.med. Anna Domagała

Anna Domagała

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z 2006 roku. Stypendystka Erasmusa na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Humboldta w Berlinie.

Od 2007 roku pracuje na Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. W 2014 roku obroniła pracę doktorską dotyczącą łuszczycy na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz zdobyła tytuł „Specjalista Roku” nadawany przez Ministra Zdrowia za najlepszy wynik z egzaminu specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii w Polsce. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Dziecięcej (ESPD) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopowego (IDS).

Dr Domagała ma wieloletnie doświadczenie w szpitalnym i ambulatoryjnym leczeniu chorób skóry, m.in. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, trądziku, chorób autoimmunologicznych, łysienia, bielactwa, wyprysku. Zajmuje się też profesjonalną oceną dermatoskopową znamion oraz innych schorzeń skóry. Posiada szeroką wiedzę oraz praktykę w stosowaniu nowoczesnych terapii biologicznych w dermatologii. Wykonuje zabiegi kriochirurgii, elektrokoagulacji, łyżeczkowania zmian skórnych, mezoterapii i laseroterapii.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w krajowych i zagranicznych sympozjach i szkoleniach z zakresu dermatologii, wenerologii, dermatologii pediatrycznej oraz medycyny estetycznej.

Specjalizacje: Dermatologia

Inni Specjaliści:

Sprawdź pozostałych

 

Medicus Self

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 757 22 40
Faks: 71 3236310
info@medicusself.pl
www.medicusself.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00