Badania kliniczne

Badania kliniczne – Medicus Self

Medicus Self to najnowocześniejsza klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na Dolnym Śląsku. To pełna synergia innowacyjnych technologii medycznych z wiedzą i doświadczeniem doskonale wyszkolonych specjalistów.

Obecnie mamy możliwość prowadzenia badań klinicznych z zakresu:

Holistyczne podejście do każdego Pacjenta to nadrzędna wartość naszej Kliniki. Zatrudniamy lekarzy z doświadczeniem w badaniach klinicznych.

Badania kliniczne – Medicus Clinic

W ramach grupy Medicus funkcjonuje także najnowocześniejsza klinika laryngologiczna na Dolnym Śląsku – Medicus Clinic.

Obecnie mamy możliwość prowadzenia badań klinicznych nie tylko z zakresu otolaryngologii, lecz także:

Ponadto posiadamy pracownię tomografii komputerowej, badań snu, słuchu oraz narządu równowagi. Rocznie wykonujemy ok. 45 000 konsultacji medycznych, 1500 zabiegów chirurgicznych oraz 13 000 badań narządu słuchu i równowagi.

Klinika dysponuje najwyższej jakości sprzętem diagnostycznym i jest wyposażona w dwie nowoczesne sale operacyjne oraz oddział szpitalny dla 24 Pacjentów (sale 1- i 2-osobowe).

Jako jedna z pierwszych placówek w Polsce i jedyna na Dolnym Śląsku jest wyposażona w metodę obrazowania 3D w laryngologii oraz oferuje usługi diagnostyki i chirurgii z jej wykorzystaniem, co przyczynia się m.in. do skrócenia czasu operacji oraz większej precyzji i pewności chirurga podczas wykonywanych zabiegów.

W październiku 2017 r. Medicus Clinic przeniósł się do nowej siedziby firmy – nowoczesnego budynku usytuowanego w samym sercu Nadodrza, przy Pl. Strzeleckim 24. Wnętrze Kliniki wyróżnia się także designem – wierzymy, że otoczenie wpływa na poprawę komfortu Pacjentów oraz ich szybszą rekonwalescencję.

Osoba do kontaktu w sprawie badań klinicznych:

Patrycja Mickiewicz, pmickiewicz@medicus.com.pl tel. +48 601 774 626