Wymarzona sylwetka, w zasięgu ręki – TOP 3 zabiegi na lato

Jędrne ciało i smukła sylwetka to coś, co jeszcze bardziej pomaga nam cieszyć się letnimi momentami. Czasami same ćwiczenia i zdrowa dieta nie przynoszą zadowalających efektów. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną na nasze zabiegi, które pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

 

 

Endermologia LPG oraz Endermolift – wyszczupla i ujędrnia

Zabieg stymulujący skórę, który w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Efektywnie ujędrnia skórę, odmładza, wyszczupla, a także wygładza cellulit. Endermologia nie narusza równowagi biologicznej organizmu, ponieważ używany podczas zabiegu Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwia przeprowadzenie zabiegu przy jednoczesnym, dokładnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej włóknistości, delikatności czy braku elastyczności. Urządzenie dostosowywane jest do naturalnych parametrów ciała pacjenta. Dodatkowo ma działanie terapeutyczne – likwiduje obrzęki, blizny, zastoje, bóle stawów i mięśni.

Więcej szczegółów na temat zabiegu: https://bit.ly/2uPOHAl

 

 

 

Cooltech Kriopoliza – modeluje i wyszczupla

Polega na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez jej schłodzenie do niskiej temperatury (od – 6 do – 8). Martwe komórki tłuszczowe są wydalane z organizmu, a dokładność procesu chłodzenia pozwala uniknąć wszelkich uszkodzeń tkanek i naskórka. Pomiar grubości tkanki tłuszczowej umożliwia precyzyjne zaprogramowanie zabiegu – przed przyłożeniem specjalnego aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę, a następnie przykłada się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry. Zabieg trwa ok. 70 minut dla danego obszaru. Kriopoliza jest w pełni bezpieczna, bezinwazyjna i skuteczna. Nadaje się dla osób, które chcą zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, ramion, ud, czy łydek. Efekty można zaobserwować już po dwóch tygodniach.

Więcej szczegółów na temat zabiegu: https://bit.ly/2YXZVAr

 

 

Karboksyterapia – regeneruje i wzmacnia

Polega na implementacji (podskórnie lub śródskórnie) gazu za pomocą cienkiej igły. Wprowadzony dwutlenek węgla zwiększa przepływ krwi bogatej w tlen, przez co następuje regeneracja skóry, czyli produkcja kolagenu i elastyny. Jej spektakularne działanie obejmuje wyrównanie kolorytu, pozbycie się rozstępów i blizn, wygładzenie cellulitu oraz likwidację cieni pod oczami. Zabieg również zagęszcza i pogrubia skórę, dzięki przyspieszaniu procesów naprawczych. Sprawia, że zachowuje ona jędrność i elastyczność na długo.

Więcej szczegółów na temat zabiegu: https://bit.ly/2YWHtZe

 

Przekonaj się na własnej skórze, jak skuteczne są nasze zabiegi modelujące. Tylko do końca sierpnia specjalna oferta – 20 % na zabiegi modelujące figurę! Ciesz się latem i swoją wyjątkową sylwetką !

Jeśli chcesz skorzystać z oferty specjalnej, zapraszamy do kontaktu:

+48 (71) 757 22 40

[email protected]

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Zadbaj o swoją skórę po lecie i przywróć jej dawny blask!
Spełnij wreszcie swoje marzenia o idealnej sylwetce!
Przywróć witalność skórze dzięki zabiegom laserem frakcyjnym CO2