Wampirzy lifting

Wampirzy lifting – skuteczna rewitalizacja skóry osoczem bogatopłytkowym.

Wampirzy lifting, czyli mezoterapia igłowa osoczem PRP to wyjątkowo skuteczny i w pełni naturalny zabieg, który ma na celu poprawę jędrności i napięcia skóry twarzy. Wykonuje się go z użyciem osocza bogatopłytkowego pobranego z krwi Pacjenta. W plazmie krwi znajduje się wiele tzw. czynników wzrostu, które po iniekcji do skóry właściwej pobudzają w niej procesy regeneracyjne komórek macierzystych. Dzięki temu, w stosunkowo krótkim czasie po zabiegu, można już dostrzec pierwsze efekty.
Wrocławska klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej Medicus Clinic oferuje szeroki zakres zabiegów odmładzających z użyciem lasera, kwasów, a także osocza bogatopłytkowego.

Wampirzy lifting – co to jest?

Lifting wampirzy to małoinwazyjny i jednocześnie skuteczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. W związku z zastosowaniem w nim komórek macierzystych pozyskanych z osocza Pacjenta – nie ma ryzyka wywołania jakiejkolwiek reakcji alergicznej.

Wampirzy lifting – na czym polega?

Niewielką ilość krwi najczęściej pobiera się z żyły okołołokciowej (tak samo, jak w przypadku standardowych badań morfologicznych), a następnie odwirowuje się ją w specjalnym urządzeniu. Dzięki temu lekarz jest w stanie uzyskać preparat o dużej zawartości płytek krwi – erytrocytów i leukocytów, które po wstrzyknięciu w skórę działają na nią odmładzająco i liftingująco. Zabieg wampirzy – wraz z przygotowaniem preparatu – trwa około godziny. Przed rozpoczęciem mezoterapii lekarz znieczula skórę kremem – zazwyczaj na bazie lidokainy. W związku z tym wampirzy lifting nie należy do zabiegów wyjątkowo bolesnych.

Wampirzy lifting – w jakim wieku należy zacząć zabiegi?
Proces starzenia się skóry jest procesem naturalnym i nieuniknionym. Po 25 roku życia zaczynają zanikać włókna kolagenowe, jest to więc idealny moment, aby rozpocząć terapię przeciwstarzeniową. Wampirzy lifting sprawdzi się także u kobiet i mężczyzn w przedziale wiekowy 30- 40 lat. Jednak, aby efekty były satysfakcjonujące, zaleca się wykonanie serii zabiegów. Dzięki temu cera będzie wyglądać młodziej, poprawi się jej koloryt, a zmarszczki zostaną wygładzone. Dodatkowo należy wspomnieć, że zastosowanie materiału pobranego od Pacjenta ma wpływ na czas rekonwalescencji i gojenia się skóry twarzy po zabiegu. Jest on znacznie krótszy niż w przypadku wielu innych działań lekarskich z zakresu medycyny estetycznej.

Wampirzy lifting – przed i po zabiegu

Liftingowi z użyciem osocza najczęściej poddają się osoby, które są niezadowolone z wyglądu swojej cery. Brak elastyczności, widoczne zmarszczki oraz przebarwienia to najczęstsze problemy skórne, z którymi wampirzy lifting radzi sobie doskonale. Dwa, trzy miesiące po zabiegu widać m.in.:
• znaczącą poprawę jędrności i napięcia skóry twarzy,
• wyrównanie kolorytu,
• zmniejszenie widoczności zmarszczek,
• poprawę ogólnej kondycji cery.

Wampirzy lifting – cena zabiegu

Cena liftingu wampirzego, czyli zabiegu mezoterapii mikroigłowej z użyciem osocza bogatopłytkowego jest uzależniona od kilku czynników m.in. wielkości powierzchni skóry, na jakiej ma zostać przeprowadzony zabieg. Aby poznać dokładne koszty, a także dowiedzieć się więcej na temat wskazań i przeciwwskazań do wampirzego liftingu – umów się na konsultację z jednym ze specjalistów naszej kliniki Medicus Clinic we Wrocławiu. Lekarz medycyny estetycznej odpowie na wszystkie Twoje pytania, a dokładny wywiad lekarski, przeprowadzony na pierwszej wizycie, pozwoli dobrać najskuteczniejszą metodę terapii i walki z upływającym czasem.

Cena liftingu wampirzego, czyli zabiegu mezoterapii mikroigłowej z użyciem osocza bogatopłytkowego jest uzależniona od kilku czynników m.in. wielkości powierzchni skóry, na jakiej ma zostać przeprowadzony zabieg. Aby poznać dokładne koszty, a także dowiedzieć się więcej na temat wskazań i przeciwwskazań do wampirzego liftingu – umów się na konsultację z jednym ze specjalistów naszej kliniki Medicus Clinic we Wrocławiu. Lekarz medycyny estetycznej odpowie na wszystkie Twoje pytania, a dokładny wywiad lekarski, przeprowadzony na pierwszej wizycie, pozwoli dobrać najskuteczniejszą metodę terapii i walki z upływającym czasem.

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Dla pacjenta – dokumenty do pobrania
Rynek chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Polsce. Poznaj najnowsze trendy
Co to jest kriopoliza i na czym polega zabieg CoolTech?