Przywróć witalność skórze dzięki zabiegom laserem frakcyjnym CO2

Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Przy zakupie pakietu: laser frakcyjny CO2 oraz osocze bogatopłytkowe cena wynosi 1200 zł zamiast 1800 zł

 

Laser frakcyjny CO2 jest jednym z najchętniej stosowanych urządzeń do laseroterapii. Korzystają z niego gabinety medycyny estetycznej na całym świecie.  Eksperci Medicus Self radzą jakie są wskazania do wykonania zabiegu. Poznaj możliwości lasera, który stał się innowacją w dermatologii oraz medycynie estetycznej.

Laser frakcyjny CO2 świetnie sprawdzi się, jeżeli chcemy:

  • wygładzić zmarszczki, zniwelować „worki” pod oczami,
  • zwiększyć jędrność i napięcie skóry,
  • usunąć rozstępy,
  • usunąć blizny i wygładzić skórę,
  • odmłodzić cerę,
  • wyrównać nierówności skóry,
  • usunąć płytkie, lecz rozległe zmiany naczyniowe,
  • ujednolicić odcień skóry, zniwelować przebarwienia,
  • wykonać tzw. soft-lifting twarzy.

Piękna cera z laserem frakcyjnym CO2

Zabiegi wykonane za pomocą lasera frakcyjnego CO2 są niezwykle skuteczne. Urządzenie wykorzystywane jest do usuwania blizn, w tym blizn potrądzikowych. Światło lasera wnika w skórę tworząc mikrouszkodzenia, które pobudzają organizm o regeneracji i naprawy uszkodzonego naskórka. Efekty terapii laserem CO2 są szybko widoczne – już po pierwszych zabiegach można zauważyć różnicę. Poprawa jakości skóry postępuje z każdym kolejnym tygodniem. Wiąże się to z faktem, że produkcja nowego kolagenu w naskórku trwa od 3 do 6 miesięcy. Po upływie około pół roku od pierwszego zabiegu osiągniemy najlepsze rezultaty w tym: wygładzenie bruzd i zmarszczek, zmniejszenie blizn oraz poprawę kolorytu skóry. Przy laseroterapii niezbędne jest wykonanie serii zabiegów – zaleca się 3- 4 zabiegi w odstępach od 4 do 5 tygodni każdy.

Laser CO2 w Medicus Self – zabiegi łączone

Laseroterapia często wykorzystywana jest w celu odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi laserem są skuteczne, jednak aby uzyskać jeszcze lepszy efekt zaleca się zabiegi łączone. W przypadku odmładzania laserem CO2 można rozszerzyć zabieg o osocze bogatopłytkowe – PRP. Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat otrzymany z krwi Pacjenta, który zawiera czynniki wzrostu, wpływające na procesy naprawcze naskórka. Dzięki działaniu lasera substancje aktywne zawarte w PRP mają szansę wniknąć do głębszych warstw skóry – tym samym dogłębnie ją odżywić i zregenerować. Wszystkie czynności z użyciem lasera CO2 wykonywane są w znieczuleniu

miejscowym, w związku z tym odczuwanie bólu jest minimalne. Skóra kilka dni po ingerencji laserowej może być lekko zarumieniona i może towarzyszyć temu delikatny obrzęk, jednak nie są to długotrwałe i uciążliwe dolegliwości. W ciągu kilku dni wszystko wraca do normy.

Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Przy zakupie pakietu: laser frakcyjny CO2 oraz osocze bogatopłytkowe cena wynosi 1200 zł zamiast 1800 zł

Skuteczna broń w walce z rozstępami

Rozstępy najczęściej są wynikiem zbyt szybko zwiększającej się masy ciała. Skóra nie nadąża przystosować się do zmian, dlatego pojawiają się na niej „pęknięcia”, które na początku mogą być  mocno zaczerwienione, purpurowe bądź sine. Rozstępy są przypadłością raczej kobiecą, bardzo często pojawiają się także w skutek ciąży lub np. po operacyjnym powiększeniu biustu. Laser frakcyjny CO2 doskonale sprawdzi się w walce z rozstępami. Laser przyczynia się do powstania mikroskopijnych uszkodzeń, sięgających skóry właściwej. Takie działanie pobudza naskórek do regeneracji i odnowy.

 

Aby dowiedzieć się więcej oraz porozmawiać ze specjalistami w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej zapraszamy do kontaktu:

+48 (71) 757 22 40

[email protected]

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Co to jest kriopoliza i na czym polega zabieg CoolTech?
Waginoplastyka – co powinnaś wiedzieć o zabiegu plastycznym pochwy?
Chirurgiczna korekta nosa – poznaj rodzaje zabiegów.