Poznaj nasz niezawodny duet zabiegów antycellulitowych: Endermologia + Mezoterapia

Nadszedł czas pełen słońca. Dni stają się dłuższe, sukienki natomiast – coraz krótsze. Latem szczególnie zależy nam, by nasze ciało wyglądało zniewalająco, było nie tylko opalone, ale również gładkie i jędrne. Witając wakacje, jednocześnie chcemy pożegnać wroga gładkości – cellulit. By Wam w tym pomóc, przygotowaliśmy ofertę specjalną dotyczącą skutecznego duetu zabiegów endermologia + mezoterapia, rekomendowanych przez naszego specjalistę – lek. med. Tomasza Kolkę, lekarza medycyny estetycznej Medicus Self.

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Zmiany te występują przede wszystkim wśród kobiet i młodych dziewcząt, nie oszczędzając nawet bardzo szczupłych osób. Utożsamianie otyłości z cellulitem to jeden z większych mitów na temat skórki pomarańczowej.

Wyróżniamy kilka rodzajów cellulitu: twardy, miękki, lipidowy oraz wodny. Medycyna estetyczna wyróżnia także cztery fazy cellulitu: fazę obrzękową, włóknieniową, stwardnieniowo-grudkową i stwardnieniowo-guzkową. Terapia antycellulitowa ma na celu poprawę ukrwienia, zmniejszenie obrzęku oraz ewentualne rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Moim pacjentkom zdecydowanie polecam zabiegi endermologii i mezoterapii. Niestety nie ma jednej najlepszej metody, w przypadku cellulitu zawsze warto działać synergistycznie czyli łączyć różne zabiegi – wyjaśnia lek. med. Tomasz Kolka specjalista medycyny estetycznej kliniki Medicus Self.

– Zabiegi endermologii i mezoterapii można wspomóc pielęgnacją domową. Metody takie, jak naprzemienny prysznic zimną i gorąca wodą, masaż szorstka gąbka lub rękawicą, peelingi i kremy antycellulitowe, które zawierają np. kofeinę, kwas askorbinowy, retinol, l-karnitynę, ekstrakty z bluszczu, alg, kasztanowca, arniki, skrzypu, czy miłorzębu poprawiają krążenie krwi i przyczyniają się do redukcji cellulitu. Walka z cellulitem wymaga jednak wytrwałości i serii zabiegów dobranych indywidualnie do potrzeb pacjenta – podkreśla lek. med. Tomasz Kolka.

 

 


Endermologia Alliance LPG – fitness dla skóry


Endermologia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów,  które polecamy Pacjentkom, chcącym pozbyć się cellulitu. Jest to całkowicie naturalna i bezinwazyjna metoda mechanicznej stymulacji skóry. Zabieg ten pobudza metabolizm, dzięki czemu organizm szybciej pozbywa się toksyn i nadmiaru miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.  

Metoda ta polega na mechanicznym masażu podciśnieniowym, który silnie stymuluje zarówno tkankę tłuszczową, jak i tkankę łączną skóry. Dzięki najnowocześniejszej głowicy zabiegowej, jednocześnie występują działanie antycellulitowe, ujędrniające i wyszczuplające. Skóra stymulowana jest do produkcji kolagenu elastyny i kwasu hialuronowego. Endermologia to istny fitness dla skóry bez wysiłku.

Więcej informacji na temat zabiegu: https://bit.ly/2MxLd11

 

 

Mezoterapia – elastyczna i gładka skóra

Mezoterapia to idealne uzupełnienie zabiegu endermologii, które pozwala na osiągnięcie jeszcze bardziej spektakularnych efektów.  Dzięki tej metodzie odzyskasz prawidłowe napięcie, elastyczność, a także jędrność skóry. Zabieg polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji leczniczych bezpośrednio w miejsce cellulitu.  Tym, co powoduje, że mezoterapia jest tak skuteczna, to technika tego zabiegu. Polega ona na wprowadzeniu pod skórę substancji wypełniających i odżywiających ją od środka, dzięki czemu skutecznie dociera do skóry właściwej. Działanie widoczne jest już po pierwszym zabiegu, a efekt zdrowej i gładkiej skóry utrzymuje się przez długi czas.

Więcej szczegółów na temat zabiegu: https://bit.ly/2MxM1mz

Sprawdź naszą ofertę specjalną na terapię atycellulitową:

PAKIET (endermologia + mezoterapia) – 1 000 zł (zamiast 1200zł) za:

  • Endermologia Alliance LPG – 5 zabiegów
  • Mezoterapia igłowa (1 ampułka)

 

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Oferta specjalna na terapię odmładzającą: SonoQueen i karboksyterapia
Luksusowa rewitalizacja Restylane Skinboosters
OFERTA SPECJALNA: OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE ( 800 zł ) + ZABIEG RF FORMA GRATIS