OFERTA SPECJALNA: OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE ( 800 zł ) + ZABIEG RF FORMA GRATIS

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Tylko do końca sierpnia przy skorzystaniu z zabiegu OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE otrzymasz gratis zabieg RF FORMA ( o wartości 500 zł ).

Wyobraź sobie przyjemne uczucie ciepła wywołane letnimi promieniami słońca oraz powiew wiatru, który delikatnie okala Twoją twarz. By Twoja cera wyglądała równie urokliwie jak letnie dni, zadbaj o nią profesjonalnie. Efekt pełnego ujędrnienia, regeneracji i nawilżenia uzyskasz dzięki naszym zabiegom: osoczu bogatopłytkowemu w połączeniu z RF Forma.

Osocze bogatopłytkowe – regeneruje i odmładza skórę twarzy ( tzw. „wampirzy lifting” )

Proponujemy zabieg, który w naturalny sposób regeneruje cerę. Osocze bogatopłytkowe stymuluje Twoją skórę do namnażania komórek macierzystych. Dzięki temu widoczny jest natychmiastowy efekt wypełnienia. W ciągu kolejnych tygodni tkanka się regeneruje od wewnątrz oraz zostają zainicjowane naturalne procesy naprawcze Twojej cery.

Zabieg polega na ostrzykiwaniu twarzy specjalnie do tego celu przygotowanym preparatem, który jest otrzymywany z krwi własnej pacjenta, poprzez jej odwirowanie w wirówce laboratoryjnej. Po podaniu osocza bogatopłytkowego następuje pobudzenie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co wpływa na poprawę gęstości i elastyczności skóry, a poprzez to poprawę wyglądu twarzy.

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym polecamy Pacjentom w każdym wieku. W zależności jednak od efektu, jaki chcemy uzyskać, stosujemy dodatkowo jeszcze inne metody. Osocze bogatopłytkowe jako sam produkt najlepiej sprawdzi się przy młodych skórach, przy nawilżeniu, odbudowie, regeneracji  tkanki. Natomiast zabieg z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej zarezerwowany jest dla osób z widocznymi oznakami starzenia się skóry” – wyjaśnia lek. med. Katarzyna Cygan, specjalista dermatolog z naszej klinki.

 

 

 

 

 

RF FORMA – nieinwazyjne ujędrnianie skóry twarzy.

Do wykonania tego zabiegu używamy innowacyjnej technologii fali radiowej RF. W trakcie tego zabiegu energia prądu RF wnika do głębokich warstwy skóry i powoduje ich mocne podgrzanie. Ten proces stymuluje tworzenie się nowego kolagenu, efektem czego jest:

  • długotrwałe zwiększenie elastyczności i napięcia skóry
  • poprawa kolorytu cery i jej tekstury
  • ujędrnienie skóry i nadanie jej promiennego blasku

Zabieg został opracowany w taki sposób, aby był bezpieczny dla zewnętrznych warstw skóry. W urządzeniu zamontowano termometr, który wyłączy urządzenie w momencie gdy naskórek zostanie zbyt mocno podgrzany. W tym celu specjalnie została stworzona technologia A.C.E., która zapewnia równomierne rozprowadzanie temperatury w miejscu, w którym wykonywany jest zabieg.

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Tylko do końca sierpnia przy skorzystaniu z zabiegu OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE otrzymasz gratis zabieg RF FORMA ( o wartości 500 zł ).


 

Jeśli chcesz skorzystać z oferty specjalnej, zapraszamy do kontaktu:

+48 (71) 757 22 40

[email protected]

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Zadbaj o swoją skórę po lecie i przywróć jej dawny blask!
Spełnij wreszcie swoje marzenia o idealnej sylwetce!
Przywróć witalność skórze dzięki zabiegom laserem frakcyjnym CO2