Mezoterapia na wiosnę – oferta specjalna

Twoja skóra równie kwitnąca jak wiosenne kwiaty? Zadbaj o jej odpowiednie odżywienie. Przesuszona, szara, mało elastyczna i pękająca skóra to częsty skutek niełaskawej zimy, podczas której niska, temperatura, zimny wiatr, mróz i śnieg nie rozpieszczają naszych dłoni i twarzy. Doskonałym antidotum będzie mezoterapia igłowa, głęboko odżywiająca skórę.

 

 

Czym jest mezoterapia?

Mezoterapia jest profesjonalną techniką wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, która z sukcesem stosowana jest od 50 lat przez lekarzy na całym świecie. Polega na niewielkich mikronakłuciach, które pozwalają na aplikację substancji aktywnych do tkanki podskórnej i skóry właściwej w celu jej regeneracji. Fibroblasty (nasze komórki) odpowiadają za prawidłowe napięcie, elastyczność oraz jędrność, a wraz z wiekiem ilość i aktywność tych komórek maleje. Wprowadzenie pod skórę substancji wypełniających i odżywiających ją od środka skutecznie dociera do skóry właściwej, której komórki odpowiadają za wydzielanie elastyny, włókien kolagenowych oraz glikozaminoglikanów.

Jest to jeden z ulubionych zabiegów naszych Pacjentek, ponieważ działanie widoczne jest już po pierwszym zabiegu, a efekt zdrowej i zadbanej skóry utrzymuje się bardzo długo.

 

Jaki rodzaj mezoterapii będzie dla Ciebie najlepszy?

Mezoterapia to technika wykonywania zabiegu, może zawierać różną kombinację składników i dzięki temu oddziaływać w różny sposób. Specjalnie na wiosnę przygotowaliśmy dla Was TOP5 naszych ulubionych zabiegów:

 

Mezoterapia twarzy – rewitalizacja preparatem NCTF (Filorga)

Odżywczy preparat do mezoterapii FILORGA  stymuluje skórę od środka nie zmieniając kształtu i wyrazu twarzy. Skóra staje się jędrna, nawilżona i pełna blasku. Kompleks NCTF® FILORGA, który zawiera kwas hialuronowy oraz 53 składniki rewitalizujące (witaminy, aminokwasy, koenzymy, antyoksydanty, minerały i kwasy nukleinowe) głęboko odżywia i rozświetla skórę oraz wygładza zmarszczki.

Tylko teraz OFERTA SPECJALNA – 1400 zł zamiast 1650 zł za serię 3 zabiegów

 

Mezoterapia Hydra Booster – ODŻYWIENIE I NAWILŻENIE SKÓRY

Hydra Booster to rozwiązanie dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą. Dzięki połączeniu dwóch preparatów M-HA18® oraz NCTF®135HA skutecznie poprawia poziom nawilżenia skóry, ujednolica jej kolor, przywraca blask oraz poprawia jej jędrność, a także redukuje zmarszczki i zwęża widoczne pory.

Tylko teraz OFERTA SPECJALNA-  1400 zł zamiast 1700 zł za serię 2 zabiegów

 

Mezoterapia Lift Booster – ODŻYWIENIE I LIFTING TWARZY

Lift Booster to idealny zabieg dla osób, które nie tylko mają cienką, wiotką, odwodnioną skórę, ale chciałyby dodatkowo poprawić kontur swojej twarzy. NCTF®135HA wykorzystywany podczas zabiegu zapewni rewitalizację, ujędrnienie, rozświetlenie i odbudowę struktury skóry. Dzięki zastosowaniu preparatu wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki Art Filler® Fine Lines, skóra odzyskuje promienny i zdrowy wygląd oraz długotrwały lifting twarzy.

Tylko teraz OFERTA SPECJALNA-  1600 zł zamiast 1900 zł za serię 2 zabiegów

 

Mezoterapia Restylane Skinboosters – rewitalizacja skóry

To innowacyjna metoda kompleksowej rewitalizacji skóry w każdym wieku, gwarantująca długotrwałe nawilżenie skóry, poprawę jej gładkości i elastyczności. Zabiegi Restylane Skinboosters oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Jego bezpieczne działanie pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask delikatnej skóry szyi, dekoltu, dłoni oraz okolicy wokół oczu – obszarach, które szczególnie potrzebują nawilżenia i wzmocnienia.

Tylko teraz OFERTA SPECJALNA-  1400 zł zamiast 1600 zł za serię 2 zabiegów

 

Mezoterapia wypełniaczem Crystalis – biorewitalizacja skóry dłoni

Podwójne działanie Crystalisa polega na odbudowie struktury skóry oraz stymulacji produkcji naturalnego kolagenu odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry. Dzięki temu nie tylko wypełnia i wygładza zmarszczki, ale też wspomaga biorewitalizację skóry, co daje długotrwały i naturalny efekt.

Tylko teraz OFERTA SPECJALNA-  1400 zł zamiast 2400 zł za serię 2 zabiegów.

 

Jak długo utrzymują się efekty mezoterapii?

– Jeśli preparat wykorzystany do mezoterapii zawiera kwas hialuronowy, efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu i utrzymują się około roku. Najlepsze rezultaty możemy osiągnąć, jeżeli zabieg powtórzymy po  upływie miesiąca, a następnie po trzech miesiącach. Później wystarczy powtarzać raz w roku – wyjaśnia lek. med. Tomasz Kolka specjalista medycyny estetycznej z naszej kliniki.

 

Skonsultuj się z naszym specjalistą, który dobierze najlepszą mezoterapię dla Twojej skóry:

Tel. 71 757 22 40

[email protected]

 

Regulamin oferty specjalnej:

WIOSENNA MEZOTERAPIA SKÓRY”

  1. Promocją objęte są wybrane zabiegi –załącznik nr 1 do regulaminu
  2. Organizatorem promocji jest MEDICUS SP Z O.O., zwane dalej „KLINIKĄ MEDICUS SELF”.
  3. Promocja organizowana jest w siedzibie Kliniki Medicus Self we Wrocławiu, przy pl. Strzeleckim 24.
  4. Promocja trwa w okresie od 01.04.2019 do 31.05.2019, przy czym dzień 31.05.2019 jest ostatnim dniem skorzystania z oferty specjalnej na zabiegi z oferty WIOSENNA MEZOTERAPIA SKÓRY”
  5. Aby móc skorzystać z oferty na zabiegi, należy w okresie od 01.05.2019 do 31.05.2019 zarejestrować się w Klinice Medicus Self osobiście, lub pod numerem telefonu: 71 757 22 40
  6. Promocją objęte są zabiegi wyszczególnione w załączniku do niniejszego regulaminu.
  7. Oferta promocyjna obowiązuje w przypadku skorzystania z pakietu zabiegów na rewitalizację skóry twarzy i dłoni wyszczególnionych w załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu. Pozostałe zabiegi mezoterapii są dostępne w ofercie promocyjnej z obniżką 15% – szczegółowo wycenione w załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu.
  8. Oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi.
  9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w trakcie obowiązywania oferty specjalnej.

Załącznik nr 1.


Najnowsze wiadomości i artykuły:
Mezoterapia na wiosnę – oferta specjalna
Dermatolog poleca: wiosenne odmładzanie
Zabiegi anti-aging – oferta specjalna