Lato ma piękną twarz

Długie, pachnące kwiatami dni, ciepłe wieczory i gorące słońce – lato to szczególny i niecierpliwie wyczekiwany czas w ciągu roku. By Twoja twarz była równie pięknie jak letnia aura, zadbaj o nią kompleksowo, korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej.  Odżywiona, wygładzona i zregenerowana – oto idealna skóra na lato, którą uzyskasz dzięki zabiegom oferowanym przez naszą klinikę.


REGENERACJA – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (WAMPIRZY LIFTING)

Jest autologicznym preparatem ludzkich płytek krwi w niewielkiej ilości osocza. Preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany jest z krwi własnej pacjenta, przez jej odwirowanie w wirówce laboratoryjnej. Preparat bogaty w komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają inne komórki do podziału i stymulują odbudowę tkanek skóry. Wykorzystywany jest do odnowy biologicznej tkanek, poprawy elastyczności i jędrności

EFEKTY:

 • Odmłodzenie
 • Ujędrnienie
 • Poprawa kolorytu
 • Redukcja bruzd i zmarszczek

CENNIK:

 

Umów się na konsultacje z naszymi lekarzami medycyny estetycznej, którzy dobiorą terapię dla Twojej skóry

Tel. 71 757 22 40


ODŻYWIENIE – MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej – to bomba witaminowa dla naszej skóry. Mezoterapia polega na dostarczeniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy czy mikroelementy. Odbywa się to przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

EFEKTY:

 • Odbudowa
 • Odżywienie
 • Odmłodzenie
 • Rewitalizacja oraz nawilżenie

CENNIK:

 

Umów się na konsultacje z naszymi lekarzami medycyny estetycznej, którzy dobiorą terapię dla Twojej skóry

Tel. 71 757 22 40


WYGŁADZENIE- RF Forma

RF Forma to zabieg wykorzystujący technologię prądu RF, która mocno dogrzewając głębokie warstwy skóry, stymuluje tworzenie się nowego kolagenu. Zabieg Forma został opracowany w oparciu o kliniczne badania działania prądu RF. Aplikatory wykonano w technologii A.C.E., która zapewnia kontrolę temperatury skóry i automatyczne wyłączenie prądu po przekroczeniu zaprogramowanej wartości. Dzięki temu zapewnione jest wysokie bezpieczeństwo zabiegu oraz jednorodność działania.

EFEKTY:

 • długotrwałe zwiększenie elastyczności i napięcia skóry
 • poprawa kolorytu skóry i jej tekstury
 • ujędrnienie skóry i nadanie jej promiennego blasku

CENNIK:

 

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszymi kosmetologami, którzy dobiorą terapię dla Twojej skóry

Tel. 71 757 22 40

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Dla pacjenta – dokumenty do pobrania
Rynek chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Polsce. Poznaj najnowsze trendy
Co to jest kriopoliza i na czym polega zabieg CoolTech?