Dermatolog poleca: wiosenne odmładzanie

Wiosenne odmładzanie czyli soft-lifting z użyciem lasera frakcyjnego Pixel CO2 i osocze bogatopłytkowe. Zalety połączonych zabiegów oraz sposób ich działania przedstawia lek. med. Anna Wójcik-Maciejewicz, specjalista dermatolog w Medicus Self.

Laser frakcyjny CO2 jest od wielu lat popularną wśród lekarzy metodą wykorzystywaną do odmładzania skóry. Bywa nazywany „soft-liftingiem”, a jego popularność wynika z dużej efektywności.

Redukcja zmarszczek, rozszerzonych porów i zaskórników.

Przy jego pomocy możemy zredukować zmarszczki wokół oczu, rozszerzone pory i zaskórniki. Zabieg ujednolica koloryt skóry, usuwa melasę i inne rodzaje dyschromii oraz leczy posłoneczne uszkodzenia skóry.

Laser frakcyjny CO2 to idealny zabieg anti-aging dla osób po 30. roku życia, ponieważ stymuluje naturalny proces odnowy skóry.

Zabieg można stosować na dowolny obszar ciała, choć zwykle wykonywany jest na skórę twarzy, ale również szyi i dekoltu. Laser frakcyjny C02 wytwarza w skórze kontrolowane mikrouszkodzenia w wyniku czego powstaje koagulacja tkanek w wielu kolumnach, pozostawiając wokół mikrouszkodzeń pola nieuszkodzonej skóry, tym samym uruchamiają się procesy gojenia i co najistotniejsze skóra wytwarza kolagen. Kolagen sprawia, że skóra jest bardziej napięta, zmniejszają się zmarszczki.

Tylko teraz oferta specjalna na wiosenne odmładzanie:
Laser frakcyjny Pixel CO2 oraz zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego w cenie 1000 zł zamiast 1800 zł.
Jeśli chcesz skorzystać z oferty specjalnej, zapraszamy do kontaktu:
+48 (71) 757 22 40
[email protected]

W celu zintensyfikowania działania lasera proponujemy po zabiegu frakcyjnym laserem C02, zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego – PRP.

Skóra po zabiegu przy użyciu lasera C02 jest „podziurkowana” – to idealny moment, aby zadziałać aktywnymi substancjami odżywczymi, gdyż zostaną one bezpośrednio wchłonięte przez głębsze warstwy skóry. Efekt takiego zabiegu będzie mocniejszy. Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat otrzymany z krwi pacjenta. PRP zawiera czynniki wzrostu, które stymulują działanie procesów naprawczych organizmu. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA oraz pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Procesy te prowadzą do odnawiania i odmładzania skóry. Pobudzają angiogenezę – powstają nowe naczynia krwionośne, co umożliwia doprowadzenie składników odżywczych.

W klinice Medicus Self używamy tylko certyfikowanych próbówek firmy Keymed, które są przeznaczone do zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej.

Efekt zabiegu pojawia się szybko – już po kilku dniach i utrzymuje się długo. Najlepszy efekt widoczny jest po kilku tygodniach, proponuje się wykonać serię 3-5 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

Zabieg wykonywany jest nie tylko w celach odmłodzenia skóry i liftingu, ale również pomaga w leczeniu blizn i nierówności skóry np. w przebiegu uszkodzeń potrądzikowych. Leczy blizny różnego pochodzenia: powypadkowe, pooparzeniowe, chirurgiczne, modeluje zanikowe blizny. Z dużym powodzeniem wykorzystywany jest do poprawy jakości skóry – leczenia wiotkości skóry.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym więc pacjent odczuwa w trakcie zabiegu niewielki dyskomfort. Czas rekonwalescencji pozabiegowej jest krótki. Przez kilka dni może utrzymywać się nieduży rumień i lekki obrzęk tkanek. Skóra goi się dużo szybciej niż po zabiegach chirurgicznych. Zabieg jest idealną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.

Regulamin oferty specjalnej

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Oferta specjalna na terapię odmładzającą: SonoQueen i karboksyterapia
Luksusowa rewitalizacja Restylane Skinboosters
OFERTA SPECJALNA: OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE ( 800 zł ) + ZABIEG RF FORMA GRATIS