Dermapen

Zalety zabiegu z użyciem Dermapen. Poznaj możliwości, jakie daje mezoterapia

Medycyna estetyczna to branża, która nieustannie się rozwija. Innowacyjne urządzenia i najnowocześniejsza technologia pozwalają na zachowanie pięknego wyglądu, zgrabnej sylwetki oraz gładkiej skóry na dłużej. Gabinety medycyny estetycznej często wprowadzają do swoich ofert nowości takie jak np. zabieg Dermapen, który małoinwazyjnie, precyzyjnie odmładza skórę twarzy, redukuje widoczność blizn, rozstępów, zmian skórnych oraz przebarwień.

Na czym polega zabieg Dermapen?
Działania z użyciem Dermapenu przynoszą doskonałe rezultaty w postaci ujędrnienia i odmłodzenia skóry. Dodatkowo zabieg Dermapen może być stosowany w celu redukcji cellulitu, zmniejszenia widoczności blizn i rozstępów, wygładzenia zmarszczek oraz pozbycia się nieestetycznych znamion i zmian skórnych. Urządzenie przypomina swoim kształtem pióro, posiada wymienne głowice oraz sterylne igły – dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny. Dermapen pozwala na wybranie głębokości iniekcji od 0,5 mm do 2,5 mm, co sprawia, że substancje czynne mogą wniknąć głęboko w skórę i widocznie ją odżywić i odmłodzić.

Dermapen – Wrocław
Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej Medicus Clinic w swojej ofercie posiada kilka zabiegów z użyciem Dermapenu. Nasi doświadczeni specjaliści, w zależności od problemu oraz kondycji skóry Pacjenta, dobiorą odpowiednią głębokość nakłuć. Zabieg Dermapen jest skuteczną i bezbolesną bronią w walce o piękną i młodą skórę. Nasi doświadczeni specjaliści dbają o komfort oraz wygodę Pacjentów w trakcie trwania zabiegu i po jego zakończeniu.

Klinika medycyny estetycznej Medicus Clinic – usuwanie blizn
Blizny powstałe w widocznym miejscu na twarzy lub ciele mogą być przyczyną wielu kompleksów oraz zaniżonej samooceny. Jednak dzięki nowoczesnej aparaturze oraz szerokiemu wachlarzowi zabiegów redukujących ich widoczność, Pacjenci naszej kliniki mogą odzyskać pewność siebie oraz dobre samopoczucie. W Medicus Clinic w celu zniwelowania widoczności zbliznowaceń oferujemy laseroterapię, karboksyterapię, RF mikroigłową, lub zabieg Dermapen.

Dermapen – Wrocław. Leczenie przebarwień skórnych
Terapia Dermapenem świetnie sprawdza się także przy różnego rodzaju przebarwieniach skórnych. Plamy starcze, przebarwienia pozapalne czy piegi mogą zostać zniwelowane dzięki zabiegowi Dermapen, peelingom chemicznym lub laseroterapii.
W Medicus Clinic rodzaj zabiegu zostaje dopasowany do problemu Pacjenta, rozległości zmian, właściwości skóry oraz możliwość regeneracyjnych organizmu osoby leczonej. Mezoterapia mikroigłowa stanowi rozwiązanie wielu problemów natury estetycznej. Dermapen to jedna ze skuteczniejszych metod walki z bliznami i rozstępami.

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Dla pacjenta – dokumenty do pobrania
Rynek chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Polsce. Poznaj najnowsze trendy
Co to jest kriopoliza i na czym polega zabieg CoolTech?