Czy jesteś gotowa na lato? Znamy skuteczny, bezbolesny sposób na gładką skórę

Większość kobiet pragnie gładkiej i pięknej skóry na co dzień. Aby móc cieszyć się takim efektem niezbędna jest regularna depilacja lub golenie. Codzienne używanie maszynek jednorazowych jest nie tylko czasochłonne, ale może też powodować podrażnienia i uszkodzenia skóry. Depilacja za pomocą masy cukrowej, wosku lub klasycznego depilatora jest bolesna, a efekt idealnie gładkiego ciała utrzymuje się około 3 tygodni.

 

Czy istnieje bezpieczny, bezbolesny i trwały sposób na pozbycie się nadmiernego owłosienia?

Jak najbardziej!

 

 

Hirsutyzm – problem nadmiernego owłosienia u kobiet. Kult pięknego, gładkiego ciała rozpowszechniany współcześnie sprawia, że coraz więcej Pań. spogląda na siebie krytycznym okiem. Bardzo często presja otoczenia dot. idealnego wyglądu, którą odczuwają kobiety, powoduje, że nawet drobny defekt urasta do rangi poważnego problemu. Delikatny meszek na twarzy (który jest w pełni normalny) jest traktowany jako nadmierne owłosienie czy hirsutyzm. Ważna jest wtedy specjalistyczna ocena owłosienia, której dokona dermatolog. Hirsutyzm jest związany z nadmiernym wzrostem owłosienia u kobiet w okolicach typowo męskich np. na klatce piersiowej, brodzie czy nad górną wargą. Włoski, które pojawiają się na ciele są ciemne, grube i szorstkie, przez co standardowe metody usuwania owłosienia nie zawsze są skuteczne. Hirsutyzm wymaga konsultacji lekarskiej i podjęcia odpowiedniego leczenia. Niezwykle pomocna z walce z nadmiernym owłosieniem może okazać się depilacja laserowa.

 

Epilacja laserowa – najnowocześniejsza technologia w zasięgu Twojej ręki


Depilacja laserowa (epilacja) jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które borykają się z problemem nadmiernego owłosienia. To zabieg przeznaczony również dla
Pań, które nie chcą lub nie mogą korzystać z klasycznych metod walki z niechcianymi włoskami. Dzięki epilacji skóra staje się gładka i miła w dotyku, a włoski znikają na długi czas. W Medicus Self korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu do epilacji – lasera. Soprano ICE Platinum. To pierwsze na świecie urządzenie emitujące trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. Dzięki temu możesz się cieszyć gładką i atrakcyjną skórą, bez konieczności codziennego golenia.

 

 

 

 

 

Soprano ICE Paltinum – najlepszy wybór

 

Urządzenie Soprano ICE Platinum to nowoczesne urządzenie, które:

posiada jedną głowicę, która jednocześnie emituje 3 długości fal w trakcie jednego impulsu,

wykorzystuje technologię shr, która sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, a ryzyko uszkodzenia tkanek minimalne,

wyposażone jest w system ice tech, który chłodząc wybrane miejsce, zwiększa komfort w trakcie trwania zabiegu,

doskonale sprawdza się w usuwaniu włosków zarówno jasnych, jak i ciemnych.

Aby depilacja była w pełni skuteczna, zaleca się wykonanie serii zabiegów około 5-6 w odstępach od 6 do 8 tygodni każdy. Z pomocą epilacji laserowej możesz pozbyć się niechcianego owłosienia zarówno z nóg, okolic bikini , jak i pleców czy twarzy. Specjaliści w Medicus Self stworzą dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz ogromnej wiedzy personelu masz gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa wszystkich prowadzonych przez nas działań.

 

 

 

 

Najnowsze wiadomości i artykuły:
Oferta specjalna na terapię odmładzającą: SonoQueen i karboksyterapia
Luksusowa rewitalizacja Restylane Skinboosters
OFERTA SPECJALNA: OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE ( 800 zł ) + ZABIEG RF FORMA GRATIS